A+ A A-

Poniedzialek, 11.06.18 - opisy meczow.

• Odsłony: 14

Wczoraj pewnie po punkty siegnely druzyny Tornado i Alfa ERP.

O 20 ci pierwsi gladko rozprawili sie z AT Outlet, wygrywajac 13:1. Postawili dzieki temu olbrzymi krok w kierunku cwiercfinalu. Wyprzedzili Bebetto, a maja przed soba jeszcze mecz z Joga Bonito, w ktorym beda faworytem. Wyglada wiec na to, ze powoli moga mrozic szampany, dodatkowo moga zajac trzecie miejsce, ktore pozwoli uniknac im starcia z Gnaszynem, takze strefa medalowa jest na wyciagniecie reki. W drugim meczu Przeterminowani ulegli Alfie 2:11. Mecz ten byl o tyle dziwny, ze mial dwa zupelnie rozne oblicza. Pierwsze pol godziny bylo bardzo wyrownane, wydaje sie, ze to Przeterminowani stworzyli sobie wiecej dobrych okazji do strzelenia gola, natomiast prowadzila Alfa 2:1. Ostatnie 20 minut to jednak istna goleada gosci, ktorzy niemal w kazdej akcji umieszczali pilke w siatce. Najwymowniejszym dowodem jest to, ze w ciagu pierwszych 30 minut bylo 2:1 dla Alfy, natomiast ostatnie 20 wygrali 9:1. Alfa zapewnila sobie tym samym drugie miejsce w grupie A i chociaz ma przed soba jeszcze dwa spotkania to pewnie bardziej przygladac sie bedzie rozgrywkom w drugiej grupie, zeby dowiedziec sie z kim przyjdzie im sie mierzyc w tym najwazniejszym. Przeterminowani niestety zostawili swoj los w cudzych rekach. Spadli na trzecie miejsce, a dodatkowo moga zostac jeszcze wyprzedzeni. Jesli Bebetto pokona Furnipol, a Tornado Joge zakoncza sezon na piatym miejscu. Jesli jednym podwinie sie noga, to beda na miejscu czwartym, jesli natomiast jedni i drudzy zgubiliby punkty to zachowaja trzecia lokate. Pozostaje im ogladac mecze innych i liczyc na korzystne dla siebie rezultaty.