A+ A A-

Czwartek, 07.06.18 - opisy meczow.

• Odsłony: 10

W pierwszym z czwartkowych spotkan Gnaszyn pewnie siegnal po trzy punkty.

Pokonali Pato Squad 10:1 i tym samym zakonczyli runde zasadnicza z kompletem punktow. Dziewiec meczow, dziewiec zwyciestw, osiem dwucyfrowek ( najmniej goli strzelili Bartexowi : 9 ) i lacznie 107 zdobytych bramek ( srednio blisko 12 na mecz ). Wielki faworyt do zlotego medalu. Zadna z druzyn nie byla w stanie im sie przeciwstawic i zostaly im tylko trzy przeszkody do pokonania. Pato rowniez nie bylo w stanie nawiazac walki. Po tej porazce caly czas okupuja dziewiate miejsce, chociaz sa w kontakcie z druzynami znajdujacymi sie bezposrednio przed nimi i maja szanse na poprawienie swojej lokaty o kilka pozycji.
O 21 Bebetto wykonalo krok w kierunku 1/4 i przedluzylo swoje nadzieje. Pokonali Ciche Tapczany 7:4. Teraz musza stac sie dwie rzeczy wazne dla nich. Przeterminowani lub Tornado musza pogubic punkty, a oni sami musza pokonac Furnipol w nastepnej kolejce. Sytuacja nie jest najlepsza, ale nie beznadziejna, a dysponuja kadra o duzej jakosci i jesli uda im sie zagrac super mecz moga pokusic sie o trzy punkty. Czy to wystarczy to nie wiadomo, trzeba bedzie czekac na inne rozstrzygniecia. W wypadku porazki z liderem, sklad pierwszej czworki grupy A bedzie praktycznie znany i niestety nie bedzie w niej Bebetto. Zdaja sobie z tego doskonale sprawe i maksymalnie zmobilizuja sie na mecz o wszystko. W tym meczu to Ciche Tapczany jako pierwsze wyszly na prowadzenie po golu w dziesiatej minucie. W pierwszej polowie to bylo jednak wszystko na co bylo ich stac, a Bebetto odpowiedzialo az trzema trafieniami w koncowce, a dokladnie w 18, 22 i 25 minucie. Po zmianie stron ponownie to Tapczany jako pierwsze strzelily gola, a trafienie kontaktowe przyszlo w 31 minucie. Kilka chwil pozniej zawodnicy zdobyli trzy bramki w przeciagu trzech minut, dwie z nich zdobyli gracze Bebetto, a jedna Cichych Tapczanow i na 10 minut przed koncem bylo 5:3. Gospodarze tego meczu chyba nieco zwatpili w sukces, co wykorzystali goscie strzelajac dwie kolejne bramki, czym definitywnie rozstrzygneli wynik. W samej koncowce Tapczany zmniejszyly rozmiary porazki, lecz nie mialo to juz wiekszego znaczenia, bowiem czasu bylo juz za malo, zeby moc myslec o odwroceniu wyniku.