A+ A A-

Wtorek, 05.06.18 - opisy meczow.

• Odsłony: 21

We wtorek komplet punktow zdobyly zespoly Farbowanych Lisow i Gnaszyna.

O 20:10 Kiepski Squad ulegl Gnaszynianom 5:12. Liderzy grupy B dopisali do swojego dorobku kolejne, osme juz zwyciestwo. Strzelili lacznie 97 goli, wiec do magicznej granicy juz brakuje bardzo niewiele, a patrzac na ich srednia, osiagna ja w kolejnym meczu bez wiekszych problemow. Pierwsze miejsce nie podlega juz zadnej dyskusji, teraz tylko czekaja na rozstrzygniecia w grupie A, zeby poznac swoich przeciwnikow. Kiepskiemu Squadowi teraz bedzie troche pod gorke. Moze nie tyle sama ta porazka, bo raczej byla wkalkulowana, co dobra postawa Bartexu spowoduje, ze moga skonczyc sezon na czwartym miejscu. Czeka ich z nimi jeszcze bezposrednie starcie, ktore bedzie mialo ogromny wplyw na kolejnosc czolowki.
O 21 doszlo do niemalej niespodzianki. Skazywane na porazke Lisy pokonaly wyzej notowany Klub 54. Zwyciezcy do przerwy prowadzili 1:0, tuz po zmianie stron strzelili druga bramke i kontrolowali przebieg meczu. W samej koncowce podwyzszyli na 3:0, a Klubowiczow stac bylo tego wieczoru tylko na skromna odpowiedz, ktora byla bramka honorowa w 47 minucie spotkania. Farbowane Lisy dzieki tym trzem punktom doskoczyly do srodka tabeli i maja jeszcze szanse na osiagniecie dobrego rezultatu i powalczenie o miejsce w czolowej dziesiatce ligi. Klub 54 moze byc spokojny o miejsce w 1/4 finalu, lecz ta porazka nieco komplikuje im sprawe, jesli chodzi o zajecie drugiego miejsca. Tuz za nimi czaja sie Bartex i Kiepski Squad i te druzyny majac jeden rozegrany mecz mniej, wszystko maja w swoich rekach, poniewaz wygrywajac swoje ostatnie spotkania moga sobie zapewnic drugie miejsce bez ogladania sie na innych.