A+ A A-

Piatek, 01.06.18 - opisy meczow.

• Odsłony: 11

Opis meczów w rozwinieciu newsa.

O 20 spotkaly sie ze soba druzyny Bebetto i Graczy. Pierwsza polowa to przewaga graczy w czerwonych strojach, udokumentowana piecioma golami. Stracili tylko jednego i wydawalo sie, ze zwyciestwo maja w kieszeni. Na druga odslone jednak Gracze wyszli duzo bardziej zmotywowani i zaczeli odrabiac straty. Co kilka minut zdobywali kolejne bramki, az w koncu w 43 minucie doprowadzili do remisu. W ciagu ostatnich siedmiu minut zadna z druzyn nie potrafila przechylic szali zwyciestwa na swoja strone i o dodatkowym punkcie decydowaly rzuty karne. Te lepiej wykonywali goscie i to wlasnie Gracze dopisuja do swojego dorobku dwa oczka, natomiast Bebetto tylko jedno. Gracze zblizyli sie do Tornado, lecz maja az dwa mecze rozegrane wiecej, wiec chyba ciezko bedzie im juz zaatakowac czwarte miejsce, pozostaje im tylko liczyc na wpadki wlasnie Tornado. Bebetto bardzo skomplikowalo sobie kwestie awansu do cwiercfinalow. W siedmiu spotkaniach tylko dwukrotnie zdobyli komplet punktow i chyba okaze sie to za malo. Musza liczyc na szesc oczek w ostatnich dwoch meczach, a latwo nie bedzie, bo czekaja ich starcia z Cichymi Tapczanami i Furnipolem.
O 21 Przeterminowani pokonali Joge Bonito 7:4. Wygrana pozwolila im zachowac drugie miejsce i odskoczyc rywalom na kilka punktow. Analizujac tabele, dochodzimy do wniosku, ze na 99,9% Przeterminowani sa druga druzyna po Furnipolu, ktora w grupie A zapewnia sobie awans do czolowej osemki ligi. Gratulacje dla tej doswiadczonej druzyny, ktora po kilku latach przerwy znow powalczy o medale. To bylo ich czwarte zwyciestwo z rzedu, nie stracili punktow od kwietnia i zasluzenie znajduja sie na drugiej pozycji. O ile pierwszy kwadrans meczu z Joga byl wyrownany, to potem w ciagu kilku minut Przeterminowani uzyskali przewage, ktora dowiezli do konca. 4:2 do przerwy powiekszone do 6:2 w poczatkowej fazie drugiej polowy pozwolilo w pelni kontrolowac wynik i sytuacje na boisku. Jodze chyba brakuje odrobine szczescia, bo z takim skladem jakim dysponuja na pewno stac ich na lepsze wyniki i zdecydowanie wyzsza lokate w ligowej tabeli. Do rozegrania maja jeszcze dwa mecze i liczymy na to, ze uda im sie zdobyc kilka punkcikow i dzieki temu wspiac sie nieco wyzej.