A+ A A-

Czwartek, 10.05.18 - opisy meczow.

• Odsłony: 25

W środku opis czwartkowych spotkań.

O 19:45 Hansa Tex odniosla bardzo cenne zwyciestwo 6:4 z Promilem Zawada. Pierwsza polowa nie obfitowala w bramki, wpadla tylko jedna, a jednobramkowa przewage po pierwszych 25 minutach miala wlasnie Hansa. Od poczatku drugiej polowy gospodarze zaczeli powiekszac przewage, prowadzac w 38 minucie 5:1. Promil jednak nie dawal za wygrana i przegrywajac 2:6 na trzy minuty przed koncem meczu ruszyl do ostatecznego szturmu. Czasu starczylo tylko na dwa gole i to Hansa cieszyla sie z trzech punktow. Zwyciezcy maja ich juz na koncie szesc i z nadziejami spogladaja w przyszlosc. Promil niestety nadal pozostaje bez punktow i tak jak Lisy jest juz chyba pogodzony z tym, ze w tym sezonie nie osiagna jakichs oszalamiajacych rezultatow.
W drugim spotkaniu, w ktorym Tadex mierzyl sie z Bartexem padl remis 1:1. W rzutach karnych lepsi okazali sie goscie ( 1:2 ) i to oni zapisali na swoim koncie dwa duze punkty meczowe, a Tadex jeden. Swietnie w tym meczu spisywali sie obaj bramkarze, ktorzy wpuscili tylko po jednej bramce. W naszej lidze takie osiagniecie jest rzadkoscia, a co dopiero jesli wezmiemy pod uwage, ze byl to mecz druzyn, ktore wiedza jak strzelac gole, a sytuacji podbramkowych nie brakowalo. Dzieki zdobytemu punkcikowi Tadex umocnil sie na czwartym miejscu, natomiast Bartex ma cztery oczka i wydaje sie, ze playoffy sa jak najbardziej w ich zasiegu, tym bardziej, ze widac jak ich gra z meczu na mecz staje sie co raz lepsza.