• Odsłony: 27

Opisy środowych meczów.

19:45
Przeterminowani vs. At Outlet 9:2
Ten mecz mozna okreslic jednym zdaniem. One man show. Do zwyciestwa gospodarzy poprowadzil Marcin Scibiur. Fantastyczna skutecznosc tego dnia i udzial przy kazdej ( ! ) z dziewieciu bramek swojej druzyny. Zanotowal siedem goli i dolozyl do tego dwie asysty, spektakularny wystep. Przewaga gospodarzy raczej nie podlegala dyskusji i z przebiegu meczu mozna stwierdzic, ze jest to sprawiedliwy rezultat. Przeterminowani zdobyli bardzo cenne trzy punkty, ktore pozwola im ponownie wlaczyc sie do walki o cwiercfinal po tym jak ostatnio wiodlo im sie nieco gorzej. At Outlet niestety pozostaje bez punktow, poczatki nigdy nie sa latwe, ale naprawde widac poprawe w grze tej druzyny.

20:45
Kiepski Squad vs. Klub 54 1:5
Lepiej tego dnia zaprezentowali sie goscie i to oni jako jedyni juz dotrzymuja kroku Gnaszynowi. Byl to ich czwarty mecz i czwarte zwyciestwo. Duze gratulacje dla calej druzyny. Golym okiem widac, ze doswiadczenie i jakosc zawodnikow Klubu 54 z cala pewnoscia zaprowadza ich do cwierfinalu, a co bedzie dalej to juz wisienka na torcie. Kiepscy potkneli sie po raz pierwszy, ktos ten mecz musial przegrac i padlo na nich. Nadal jednak sa na trzecim miejscu i ze spokojem moga spogladac w przyszlosc. Klub przewage osiagnal juz w pierwszych 25 minutach, bowiem do przerwy prowadzil 4:1. W drugiej polowie graczom Kiepskiego Squadu pogon sie nie powiodla, goscie dolozyli jeszcze jednego gola i czterobramkowe zwyciestwo stalo sie faktem.