• Odsłony: 39

W rozwinięciu opisy wtorkowych meczów.

19:45
Papirus Biuro Plus vs. Gnaszyn Team 6:13
Kolejna dwucyfrowka i kolejny pogrom w wykonaniu Gnaszynian. Przewaga jaka maja nad kolejnymi rywalami jest doprawdy imponujaca. Papirus z kolei nie moze odnalezc formy z jesieni i po tym jak pokonal Lisy w pierwszej kolejce, doznal teraz trzeciej porazki z rzedu. O ile jeszcze w pierwszej polowie meczu dotrzymywali gosciom kroku ( w 15 minucie bylo 3:3 ), to w drugiej Gnaszyn zdecydowanie juz odjechal, zdobywajac siedmiobramkowa przewage. Gospodarze sa na najlepszej drodze do pierwszego miejsca, natomiast goscie musza natychmiast poprawic swoja gre, jesli nie chca spisac tego sezonu na straty.

20:45
Farbowane Lisy vs. Pato Squad
O ile mozna powiedziec, ze Papirus jest w kryzysie, to to co spotyka Farbowane Lisy, to jest chyba katastrofa. Pamietajac jak grala ta druzyna, znajac jakosc ich pilkarzy, wiekszosc obserwatorow widziala ich przed sezonem minimum w cwiercfinale. A tutaj mamy zero punktow i same porazki. Myslelismy, ze moze to byc punkt zwrotny dla tej druzyny, tak sie jednak nie stalo. Pato natomiast pozostawilo po sobie bardzo dobre wrazenie. To ich pierwsza wygrana, maja na koncie cztery punkty i z nadziejami spogladaja w przyszlosc. Do przerwy byl remis 2:2, lecz to goscie byli skuteczniejsi w drugiej polowie i zadali dwa ciosy, ktore wystarczyly do tego aby zgarnac komplet punktow.