Poniedzialek ( 07.05.18 ) - opisy meczow.

• Odsłony: 26

W środki krótkie opisy meczów.

19:45 Centrum Stali vs. Tornado 1:2
Centrum Stali przegralo pierwszy mecz w sezonie w regulaminowym czasie gry. Maja nadal siedem punktow na koncie i utrzymali trzecia lokate, ale za plecami co raz mocniej czuja oddech rywali. Dla Tornado to drugie zwyciestwo i teraz maja szesc oczek, co przy tak wyrownanej stawce ciagle daje nadzieje na dobre miejsce. Warto zauwazyc, ze w meczach z udzialem tej druzyny pada bardzo malo goli. W czterech dotychczas rozegranych, zdobyli oni 11 bramek, a stracili zaledwie 10. Co prawda dokonania w ofensywie moze nie imponuja tak bardzo, ale za to srednia 2,5 gola straconego na mecz musi budzic respekt. Mecz ten mial o tyle niespotykany przebieg, ze pomimo wielu sytuacji bramkowych, nie uswiadczylismy trafienia az do 44 minuty. Tyle czasu na tablicy wynikow widnial bezbramkowy remis. Pierwszego gola zdobyli gracze Centrum Stali i wydawalo sie, ze moga dowiezc do konca to prowadzenie. W koncowce jednak bohaterem gospodarzy zostal Damian Klekot, ktory najpierw wyrownal stan rywalizacji, a nastepnie w 50 minucie dal swojej druzynie upragnione zwyciestwo. Brawa za walke, a przede wszystkim dla obroncow i bramkarzy obu ekip.

20:45 Furnipol vs. Gracze 3:2
Jak srednia strzelonych goli w naszej lidze wynosi okolo 10 na mecz, tak dzisiaj zawodnicy wszystkich czterech druzyn chyba uparli sie, zeby ja obnizyc. W tym spotkaniu rowniez nie obejrzelismy festiwalu bramek, wpadlo ich zaledwie piec. O jedna lepsi okazali sie gospodarze, ktorzy tym samym zanotowali piate kolejne zwyciestwo. Nie sa moze one tak okazale, jak moznaby sie spodziewac, ale jednak skuteczni do bolu gracze Furnipolu nadal maja komplet punktow. Gracze po czterech meczach, maja na koncie szesc punktow i tylko minimalnie ustepuja takim druzynom jak Centrum Stali czy Bebetto. Pierwsza polowa tego spotkania zakonczyla sie remisem 2:2. W drugich 25 minutach jednego jedynego gola na wage trzech punktow zdobyl Kryspin Malinowski. Jak widac mozna sie postawic faworytowi, pytanie tylko czy komus uda sie to zrobic na tyle skutecznie, zeby po dziewieciu kolejkach mial on mniej punktow niz 27.