A+ A A-

Piatek, 27.04.18 - opisy meczow.

• Odsłony: 52

Na zakonczenie trzeciej kolejki obejrzelismy dwa spotkania.

W pierwszym z nich trzy punkty zgarnela druzyna Centrum Stali, pokonujac Graczy 5:3. Centrum mialo mocne wejscie w mecz, bowiem juz po 10 minutach prowadzilo 3:0. Gracze zanotowali jednak piorunujaca koncowke pierwszej polowy i w 5 minut doprowadzili do remisu. W drugiej czesci przez dluzszy czas utrzymywal sie rezultat 3:3. Trwalo to az do 41 minuty, kiedy Centrum Stali ponownie objelo prowadzenie. Gracze probowali atakowac i doprowadzic do wyrownania lecz sztuka ta im sie nie udala, a w samej koncowce stracili jeszcze bramke na 3:5. Trzeba przyznac ze obie druzyny zaprezentowaly dobry poziom i mecz byl atrakcyjnym widowiskiem. O 20:45 Przeterminowani zmierzyli sie z Bebetto. Goscie grali lepiej w pierwszej polowie, co udowadniali strzelonymi bramkami. Po 20 minutach gry prowadzili 4:1 i wydawalo sie, ze kontroluja sytuacje. Chwile pozniej gospodarze wykorzystali jednak gre w przewadze i zmniejszyli straty do dwoch bramek. Od poczatku drugiej polowy Przeterminowani ruszyli do smielszych atakow, a te byly co raz grozniejsze. Najpierw do siatki trafil Adrian Stacherczak, za chwile swoje trzecie trafienie w tym meczu dolozyl Marcin Scibiur i mielismy remis. Przeterminowani poszli za ciosem, w 38 minucie na prowadzenie swoja druzyne wyprowadzil Stacherczak wykorzystujac podanie Adriana Kowalskiego, a kiedy Piotrek Lyszczarz strzelil na 6:4 na cztery minuty przed koncem, wydawalo sie, ze zwyciestwo jest ich, po podobnym comebacku jak Tadex dzien wczesniej. Bebetto jednak sie nie poddalo i rzucilo wszystkie sily do ataku. Blyskawiczna odpowiedz, 5:6, i dalsze proby doprowadzenia do remisu. Jedna z nich okazala sie skuteczna i sedzia zakonczyl spotkanie przy wyniku 6:6, co oczywiscie oznaczalo konkurs rzutow karnych. W nich wiecej zimnej krwi zachowali pilkarze Bebetto i to oni zgarneli dwa duze punkty meczowe, a Przeterminowani jeden.
Podobnie jak o 19:45, byl to dobry mecz, toczony w dosc szybkim tempie. Druzyny w tej grupie prezentuja bardzo zblizony poziom, roznice punktowe nie sa duze, zapowiada nam sie niesamowita walka do samego konca rundy zasadniczej.