• Odsłony: 40

W rozwinieciu wyniki srodowych spotkan i krotkie opisy.

Hansa - Klub 54 2:5
Bartex - Pato 7:7 ( 2:1 R.K. )

O 19:45 Klub 54 odniosl swoje trzecie zwyciestwo z rzedu, pokonujac tym razem ekipe Hansa Tex. Mecz rozpoczal sie od dwoch mocnych ciosow w pierwszych trzech minutach, po ktorych na tablicy widnial remis 1:1. Jeszcze w pierwszych 25 minutach goscie objeli prowadzenie, ktorego jak sie pozniej okazalo nie oddali juz do konca. W drugiej polowie dolozyli kolejne trzy gole, przy tylko jednym rywali i dowiezli do konca trzybramkowe prowadzenie. Start sezonu Klub 54 ma naprawde imponujacy, bo jako beniaminek caly czas sa niepokonani i udowadniaja, ze nalezy im sie miejsce w czubie tabeli. Mamy dopiero polowe trzeciego tygodnia rozgrywek, a w grupie B tylko trzy druzyny nie stracily jeszcze punktow, co pokazuje jak wyrownana jest w tym sezonie nasza liga.
Drugi mecz tego wieczoru pomiedzy Bartexem i Pato Squadem byl zacietym widowiskiem. Prowadzenie zmienialo sie jak w kalejdoskopie. Gospodarze pierwsi objeli prowadzenie 1:0, potem Pato wyszlo na 2:1, a przed koncem pierwszej polowy wyrownal Bartex. W drugiej polowie wpadlo wiecej bramek. Najwieksza przewaga jaka osiagnela ktoras z druzyn, bylo 6:4 dla Pato w 34 minucie. Nie trwalo to jednak dlugo bo w trzy minuty Bartex kolejny raz wyrownal. W ostatnich pieciu minutach obie druzyny strzelily jeszcze po golu, lecz zadna nie potrafila przechylic szali zwyciestwa na swoja strone. Remis 7:7 stal sie faktem i sedzia zarzadzil konkurs jedenastek. Te o jedna lepiej wykonywali gracze Bartexu i to oni zdobywaja 2 duze punkty meczowe, a Pato tylko jeden.