A+ A A-

Wtorek, 12.09.17 - opis.

• Odsłony: 23

We wtorkowy wieczor kibice obejrzeli tylko jedno spotkanie. Gsmarkt.pl podejmowal nowa druzyna - Qualite Team.

Lepiej ten mecz rozpoczal sie dla gospodarzy, ktorzy w szostej minucie objeli prowadzenie po trafieniu Patryka Chajdusia, ktoremu asystowal Piotr Jablonski. Ten, ktory podawal wczesniej, sam w 10 minucie trafil do siatki Qualite podwyzszajac na 2:0. W koncowce pierwszej polowy do glosu doszli goscie, dla ktorych premierowe trafienie w lidze zaliczyl Mateusz Stryjniak po podaniu Marcina Kobusa. W ostatniej minucie tej czesci graczom Qualite udalo sie doprowadzic do wyrownania, a to za sprawa wspomnianego Kobusa, ktory tym razem wykorzystal zagranie Kamila Dudka. Druzyny udaly sie na przerwe przy stanie 2:2 i wiadomo bylo, ze w drugich 25 minutach czeka nas walka o pelna pule. Skuteczniejsi okazali sie byc gracze Gsmarkt, ktorzy miedzy 33, a 42 minuta trzykrotnie pokonywali goalkeepera przyjezdnych. Swoje drugie bramki dolozyli Piotr Jablonski i Patryk Chajdus, a gola strzelil rowniez Michal Gnoinski, co w zasadzie zamknelo mecz. W ostatniej minucie tego spotkania hattricka skompletowal Jablonski udowadniajac, ze byl najlepszym zawodnikiem tego spotkania i dzieki temu zgarnal statuetke MVP. Gsmarkt, podobnie jak dzien wczesniej Joga Bonito, dobrze wszedl w sezon zgarniajac trzy punkty w pierwszej kolejce i z niecierpliwoscia czekamy co bedzie dzialo sie w nastepnych dniach. Gratulacje !